Кличко особисто зловив «художників», які розмальовували стіни в Києві гаслами проти BLM

Мер Києва Віталій Кличко особисто зловив двох хлопців, які розмалювали одну зі стін столиці на вулиці Стрілецькій, і викликав поліцію.

Про це в неділю, 26 липня, міський голова написав у своєму Facebook.

«Друзі! Пізно ввечері вчора прогулювався по центру Києва. Подивився, як добре оновили вулицю Івана Франка, вийшов на Ярославів вал, Золотоворітську, що теж недавно відремонтували.

Оглянув прилеглі вулиці, де плануємо роботи. І тут на вулиці Стрілецькій натрапив на двох хлопців, які виписували графіті на стіні одного з будинків. Поки проводив виховну бесіду і викликав поліцію, у одного з «художників» здали нерви і він втік. Другого передав поліції. На відео – обидва молодика є, так що, знайдемо і втікача. Давайте любити і берегти своє місто! І примножувати його красу, а не псувати », – написав мер.

blob:https://www.facebook.com/4abba435-7500-4253-ab10-a2d297657234

Примітно, що на кадрах відображено, що поруч із затриманими хлопцями на стіні розміщено напис «White lives matter» (Життя білих мають значення – Ред.). Зазвичай це гасло використовують опоненти тих, хто протестує проти поліцейського насильства і расизму в рамках акцій «Black lives matter» (Життя темношкірих мають значення – Ред.).

Кличко поймал двоих художников, которые разрисовывали стены Киева. Скриншот: Виталий Кличко

Джерело: