Київське Динамо виграло Кубок України з футболу

У ніч на четвер, 9 липня в Харкові завершився фінал Кубка України з футболу сезону 2019 \ 20. На поле ОСК «Металіст» зустрілися київське «Динамо» і полтавська «Ворскла».

Динамівці виходили на поле в статусі фаворита, якому потрібно було доводити свій клас. Полтавчани приїхали в статусі кубкових бійців, у яких є досвід перемог над грандами. Адже в 2009 році саме «Ворскла» перемогла «Шахтаря» в тодішньому фіналі Кубка України, причому «гірники» саме в тому сезоні виграли історичний Кубок УЄФА.

Перший гол на «Металісті» забила саме «Ворскла». На 10-й хвилині гри після навісу Кані з правого флангу на дальній штанзі найспритнішим виявився Степанюк, який пробив Бущана з пари метрів.

На 28-й хвилині динамівці зрівняли. Де Піна скинув м’яч головою в штрафну, де дуже багато пробивав сьогодні по воротах Вербич таки забіл.Затем тривали ще майже 100 хвилин гри, протягом яких краще за всіх грав воротар «Ворскли» Дмитро Резник. Це завершилося серією пенальті, до яких полтавці зуміли дотерпіти.

Драматичні одинадцятиметрові завершилися перемогою динамівців 7: 8, який мабуть, заслужили сьогодні перемогти. Вирішальний 11-метровий забив захисник «Динамо» Артем Шабанов.

Тепер підопічні Олексія Михайличенка гарантували собі участь в груповому етапі Ліги Європи і виграли довгоочікуваний і такий необхідний їм трофей.