Київ наближається до нового антирекорду. За добу виявили 186 хворих коронавірусом – Кличко

Кількість хворих коронавірусом в Києві зростає щодня. За минулу добу було виявлено 186 нових випадків, 11 з них – у дітей. Всього в столиці вже 9178 підтверджених випадків захворювання Covid-19.

Про це під час онлайн-брифінгу в п’ятницю повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Так, серед хворих:

94 жінки у віці від 19 до 84 років
81 осіб у віці від 19 до 70 років
7 дівчаток – від 2 до 16 років і 4 хлопчика від 1 року до 13.
У столичні лікарні госпіталізували 20 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів. За минулу добу одужали 26 осіб. Всього коронавірус подолали 3163 жителі Києва.

За словами Кличка, найбільше випадків захворювання виявили в Дарницькому районі – 47. У Деснянському – 30. І в Святошинському районі – 20 випадків.

«Я звертаюся до всіх: не ігноруйте загрозу. Мова йде про ваше здоров’я і вашого життя! Ситуація з поширенням вірусу погіршується. І це – не страшилки. Деякі країни вже оголосили про другу хвилю хвороби. Якщо у нас буде різкий сплеск захворювання, то не буде іншого виходу, як повернутися до суворих обмежень. Щоб не допустити колапсу медицини і високу смертність серед хворих.

Пам’ятайте про це! І захисну маску носять не в кишені, а на обличчі! Одягайте маску в публічних місцях, в транспорті. Тримайте також соціальну дистанцію. Не забувайте часто мити руки і користуватися антисептиком. Бережіть себе! », – закликав Кличко.

Джерело: