Киянин, який убив 6-річного сина, судився з колишньою дружиною

Сусіди розповіли страшні подробиці трагедії, що розігралася днями в одній з багатоповерхівок Києва на проспекті Правди, коли батько зарізав власного шестирічного сина, а потім влаштував пожежу. Люди кажуть, почувши шум в той вечір, кілька разів викликали поліцію і вважають, що якби правоохоронці приїхали раніше, то дитина залишилася б жива, пише «Обозреватель».

Батько хлопчика, Олександр, працював в «Київміськбуді-1», займався будівельними матеріалами. З дружиною Вікторією, матір’ю хлопчика, він розлучений. Відносини між екс-подружжям були напружені: він не платив аліменти, а колишня дружина подала на нього до суду. Останнє судовий розгляд між ними стосувалося рішення про те, з ким буде жити син.

У той день, 5 жовтня, батько забрав шестирічного Данила до себе, сказавши, що хоче побути з ним. Близько 16:00 Вікторія приїхала за сином.

«Ми повернулися додому приблизно в цей час, вийшли з ліфта, а ця мама з двома чоловіками постарше і молодшого віку сідали в ліфт. Тоді ще не було криків. А вже приблизно о 19 годині ми відкрили двері в коридор, а там вони вже бігали, кричали: «Відкрий двері! Де дитина?!” – розповідає сусідка Світлана.

За її словами, близько 20:00 вони помітили пожежну машину, а сусіди зверху сказали, що горить на сьомому поверсі.

«Ми вискочили в коридор, а там вже пожежні. Вони, молодці, швидко протягнули шланги, кувалдою стукають до нього в двері, кажуть: «Відкрий двері!». А за дверима – тиша. Мама кричить. Рятувальники взяли болгарку і стали вирізати двері. Коли відкрили, то квартира була в диму. Цей батько вискочив на площадку, очі скажені, бігає і нічого не говорить! Вже наші сусіди заблокували його, щоб він нікуди не втік. А поліції так і не було! Я дзвонила їм о 20:32, просила: «Приїдьте, тут в небезпеці життя дитини!» – розповідає сусідка.

Як з’ясувалося пізніше, батько дитини, Олександр, нібито злякавшись ударів кувалдою в двері, перерізав Данилові горло ножем і завдав два удари ножем в серце. Потім поклав хлопчика на ліжко, поруч поклав дві подушки і підпалив. Потім закрив дитини в кімнаті, сам вийшов в сусідню і відкрив балкон.

Весь цей час під дверима билася і кричала Вікторія, благаючи відпустити дитину.

Божевільний батько викинув з вікна квартири іграшки та посуду, серед яких поліцейські виявили пакетики з білим порошком.

Сусіди кажуть, що сім’я прожила в цій квартирі на пр. Правди, 31-А кілька років. За словами сусідки Світлани, вони одружилися, потім у них народився син. А вже кілька років як пара розлучилася. Правда, жінка запевняє, що скандалів і криків з їх квартири чутно не було. Чи не помічала вона Олександра і п’яним.

Сам Олександр до останнього часу працював в компанії «Київміськбуд», в ДБК-4. Причому був він не просто будівельником, а працював в офісі.

«Добре знався на потребах будівництва, цікавився новими матеріалами та інноваціями в будівництві. Справляв враження адекватної людини. Щоб він вживав наркотики? Ні, такого за ним не помічав. Бачив його років зо два-три тому. Тоді у нього вже були якісь проблеми з дружиною », – розповів на умовах анонімності один його знайомий.

Джерело: