Кінь, на якому киянин в одних трусах поїхав в супермаркет за пивом, виявився краденим

П’яного чоловіка, який сьогодні в одних трусах заїхав до столичного супермаркету за пивом верхи на коні, вже розшукує поліція. Виявилося, тварину він силоміць забрав у власника, пригрозивши побити.

Про це повідомляє ТСН.

«Каже – дай коня, бо вдарю по морді, почав мені погрожувати. Каже – я тобі ноги переламаю. Знаю, що його звуть Вова », – розповів господар тварини В’ячеслав Ткаченко. Журналістам вдалося знайти кинутого після походу за пивом коня, а також його господаря, який був неймовірно радий поверненню вихованця.

По вулиці Гонгадзе, де зняли вірусний ролик, вже всі знають про ранкову подію, однак з урахуванням крадіжки коня, відео вже не здається смішним. Місцеві жителі стверджують – кінь Неждан і його вершник, відображений на відео, з чужого району.

Справжній власник коня часто гуляє парком біля озера, а іноді катає відпочиваючих. Зараз хулігана і злодія шукає поліція, однак поставити йому відвідування супермаркету не зможуть – статті таке немає, а ось за злодійство коня з погрозою фізичної розправи, він отримає своє. Незважаючи на відсутність явних відмінних ознак (як і одягу) на відео, правоохоронці обіцяють, що знайдуть дебошира.

Джерело: