Кім Кардашьян пояснила дивну поведінку свого чоловіка психічним захворюванням

Американська зірка реаліті-шоу і фотомодель Кім Кардашьян пояснила дивну поведінку свого чоловіка Каньє Уеста, який то вдаряється в сльози на людях, то пише і видаляє пости з приголомшливими подробицями.

Про стан музиканта Кардашьян написала в Сторіс свого Instagram-аккаунта.

За її словами, у Каньє біполярні розлади, яке впливає на його поведінку.

«Як багато хто з вас знають, у Каньє біполярні розлади. Той, хто страждає від нього або має кохану людину з таким діагнозом, знає, як неймовірно складно і боляче це розуміти. Я ніколи не говорила публічно про те, як це впливає на нашу домашню життя, тому що оберігаю наших дітей і право Каньє на особисте життя, коли мова йде про його здоров’я. Але сьогодні я відчуваю, що повинна це прокоментувати через стигми та неправильних уявлень про психічне здоров’я », – почала пояснення Кім.

Вона зазначила, що близькі часто безсилі, якщо хворий біполярним розладом – це доросла людина. Потім вона розповіла про причини загострення хвороби у чоловіка.

«Я розумію, що Каньє критикують, тому що він є публічною фігурою, і його дії часом можуть викликати осуд і сильні емоції. Це блискучий, але складна людина, яка піддається максимальному тиску як артист і чорношкірий, який пережив болісну втрату своєї матері. Він повинен був переносити тиск ізоляції, яке посилилося через його біполярного розладу », – написала Кардашьян.

На її думку, життя з біполярним розладом не применшує мрії і творчі ідеї чоловіка.

«Це частина його генія, і, як ми всі бачили, багато його мрії збулися», – констатувала модель.

На закінчення вона попросила журналістів і громадськість про співчуття і співчуття до її сім’ї.

Скриншот 1 из Instagram Ким Кардашьян

Скриншот 2 из Instagram Ким Кардашьян

Скриншот 3 из Instagram Ким Кардашьян

Біполярний розлад, раніше зване маніакальною депресією, – стан психічного здоров’я, яке викликає екстремальні коливання настрою, які включають емоційні максимуми (манія або гипомания) і низькі (депресія).

Джерело: