Кілька сотень хасидів на кордоні з Білоруссю намагаються прорватися в Україну – МВС

У вівторок вранці, 15 вересня, на кордоні з Білоруссю не залишають спроби потрапити в Україну кілька сотень хасидів, які прямують на святкування єврейського нового року Рош-ха-Шана. У зв’язку з цим рух транспортних засобів і громадян через пункт пропуску «Нові Яриловичі» залишається обмеженим.

Про це інформує прес-служба Міністерства внутрішніх справ на своїй сторінці в Facebook.

«Станом на ранок між на кордоні з Білоруссю накопичилося кілька сотень іноземних громадян. Вони не залишають спроб потрапити в Україну, навіть отримавши роз’яснення і чітко усвідомлюючи про обмеження в’їзду іноземців, введені з метою недопущення поширення територією України коронавирусной інфекції », – йдеться в повідомленні.

У Державній прикордонній службі додали, що рух транспортних засобів і громадян через пункт пропуску «Нові Яриловичі» залишається обмеженим.

В даний час на кордоні з республікою Білорусь знаходяться резерви Держприкордонслужби. На місці працюють співробітники Національної поліції і Національної гвардії України, також направили до кордону групи правоохоронців і Державної служби з надзвичайних ситуацій.

На границе в Беларусью несколько сотен хасидов пытаются прорваться в Украину. Скриншот: Facebook/ МВД

Джерело: