Кабмін знову відроджує Мінагропром і санепідемстанції – прем’єр Шмигаль

В Україні процес злиття міністерств пішов у зворотний бік. Так, в країні знову почне роботу міністерство аграрної політики, яке раніше було введено до складу міністерства економіки. Поява Мінагропрому анонсував президент Володимир Зеленський ще в липні і ось в п’ятницю, 28 серпня, прем’єр Денис Шмигаль публічно підтвердив це рішення.

«Передбачається поділ міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства на два окремих відомства з виділенням аграрного міністерства, оскільки аграрний напрямок має колосальне значення для економіки України і має бути належним чином представлено в уряді», – повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час онлайн- зустрічі з Європейською Бізнес Асоціацією.

Він додав, що в Україні тривають реформи таких державних органів як Податкова і Митна служби, ДАБК, реформа системи охорони здоров’я, і ​​здійснюється комплекс заходів, спрямованих на боротьбу з контрабандою.

«Сподіваємося, незабаром бізнес зможе переконатися в цьому і побачити результати реформ на практиці. Так само бізнес чекає «промисловий безвіз» – підписання Угоди АСАА », – зазначив прем’єр.

Крім того він повідомив, що Кабмін відмовився від ідеї реорганізації Госпродпотребслужби. А для контролю за епідеміологічною ситуацією і здоров’ям населення буде створено окремий санітарно-епідеміологічний орган, який буде підпорядкований Міністерству охорони здоров’я.

Джерело: