Кабмін відправив проект держбюджету на 2021 рік у Раду

Кабінет міністрів затвердив проект закону «Про Державний бюджет України на 2021 рік» та направив його на розгляд Верховної Ради.

Про це написав представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні вранці на позачерговому засіданні Кабмін прийняв проект закону« Про Державний бюджет на 2021 рік », – заявив він.

Крім того, Кабмін схвалив проект закону «Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких інших законів щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень».

У ньому, зокрема, наголошується на необхідності вжиття заходів щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень і зниження податкового боргу, а також стимулювання економічної активності суб’єктів господарювання в умовах триваючого карантину.

Кабмін також схвалив проект закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу» щодо врегулювання ряду питань, пов’язаних з підготовкою проекту закону про держбюджет на 2021 рік.

Мокан зазначив, що прийняття урядом проекту держбюджету відбулося відповідно до графіка бюджетного процесу, до 15 вересня документ повинен бути переданий на розгляд Верховної Ради.

Раніше повідомлялося, що Міністерство фінансів направило проект державного бюджету на 2021 рік на розгляд Кабінету міністрів.

Економічна правда

Джерело: