Кабмін урівняв час роботи нічних клубів і театрів на карантині

Кабінет міністрів дозволив працювати закладам культури до 23:00 в умовах карантину, а работу нічних клубів обмежив – також до 23:00.

Джерело: засідання Кабінету міністрів

Деталі: Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко запропонував внести зміни до постанови Кабінету міністрів від 20 травня №392. Вони дозволять працювати до 23:00 як театрам та іншим культурним закладам, так і нічним клубам.

23-тю годину, а не 22-гу, обрали за пропозицією МВС, а Мінкульт погодився, уточнив Ткаченко.

Мінекономіки запропонувало виключити з постанови обмеження для суб’єктів громадського харчування, які працюють за адресною доставкою і на самовивіз.

Члени уряду одностайно підтримали ці пропозиції з умовою доопрацювання впродовж 1 дня.

Пряма мова Ткаченка: «Питання виникло з приводу неузгодженостей щодо багатьох пунктів, які примйалися щодо карантинних обмежень для закладів культури і, наприклад, розважальних клубів нічних.

Ми всі бачимо на відео, яким чином вони всі (клуби) працюють вночі  — і їм нічого не заважає. Водночас, для закладів культури, у тому числі театрів, є обмеження – розсадка шахматкою і обмеження роботи до 22-ї години, хоча вони починають працювати о 7-8-й годин.

Цими змінами, які опрацьовані спільно з МОЗом і МВС, вносяться упорядкування, коли нічні розважальні заклади не зможуть працювати після 23-ї години, натомість для культурних заходів є певні зміни, які дозволять їм також працювати до 23-ї години, але за чітких обмежень і правил».

Нагадаємо: 20 травня Кабмін ухвалив, що з 22 травня в Україні діятиме адаптивний карантин, тобто у регіонах можуть бути різні обмеження через коронавірусну хворобу COVID-19, які затверджує регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Джерело: