Кабмін призначив Тараса Шевченка заступником міністра культури

У середу, 12 серпня, Кабінет міністрів проголосував за призначення відомого грантового активіста Тараса Шевченка заступником міністра культури.

Шевченко буде курирувати медійну сферу, тобто виконувати функцію розформованого Мінінформполітікі.

З призначенням Шевченко вже привітав міністр культури Олександр Ткаченко. Він підтвердив, що його новий заступник відповідатиме за напрямок інформаційної політики, інформаційної безпеки та медіа.

«Вітаю Тараса в команді Міністерства. Він юрист, активний медійний діяч, користується заслуженою повагою серед фахівців і громадськості та безсумнівно гідний кандидат на цю посаду … Переконаний, він впорається з непростими викликами, які стоять перед ним. Один з таких – наш всеукраїнський проект по медіаграмотності, роботу за яким ми вже почали спільно з Тарасом », – написав Ткаченко в Facebook.

Раніше ми вже повідомляли, що Тарас Шевченко був одним з лобістів репресивного законопроекту «Про медіа». Також він є керівником «Центру демократії і верховенства права», організації, яка займається, крім іншого, розробкою законодавчих норм для медіа. Під час виборів президента він критикував Зеленського.

Джерело: