Кабмін посилив покарання за порушення карантину

Кабінет міністрів посилив покарання за порушення карантину. Про це в Facebook повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан.

Так, Кабінет міністрів підтримав проект закону «Про внесення змін до Закону України« Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення »із запобігання розповсюдженню коронавирусной хвороби (СОVID-19)».

«Їм передбачено посилення адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян для підприємств, підприємців, установ, організацій, які порушують санітарне законодавство і пропускають в свої приміщення громадян без одягнених засобів індивідуального захисту. Перш за все – захисних масок або респіраторів », – повідомив Мокан.

Крім того, уряд підтримав законопроект «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавирусной хвороби (СОVID-19)», яким пропонується передбачити адміністративну відповідальність за перебування в громадських будівлях, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без захисних масок .

Згідно з останніми даними, в Україні підтверджено 55 607 випадків зараження коронавірусів, видужав 28 131 чоловік, летальних випадків – 1427.

Джерело: