Кабмін може повністю відмовитися від паперових документів вже в листопаді

Вчора, 28 жовтня, Кабінет Міністрів України вперше провів засідання онлайн під час якого ухвалив, що уряд може повністю перейти на електронний документообіг вже починаючи з 15 листопада 2020 року.

Про це повідомляє Міністра цифровий трансформації України Михайло Федоров в своєму Telegram- каналі.

На сьогоднішньому засіданні Кабміну урядовці брали участь онлайн, виходячи на зв’язок кожен зі свого кабінету. Під час засідання підтримали пропозицію Міністра цифровий трансформації Михайла Федорова і внесли зміни в два постанови. Спочатку в проекті рішення планувалося відкрити шлях до повноцінного електронного документообігу з 1 листопада, але зараз пропонується з 15 листопада.

Також глава Мінціфри зазначив, що такий перехід стане економією бюджетних коштів, часу, а також допоможе прискорити роботу уряду.

«Сьогоднішнім рішенням ми по суті вводимо можливість уряду, міністрів, обробляти нормативно-правові акти у електронний документообіг. У нас уже майже 90-95% пророблялися через електронних документообіг, але завжди були нормативно-правові акти, які займають багато паперів, багато правок і копій.

По суті, з 15 листопада буде можливість використовувати спеціальний модуль нашого документообігу – і вже погоджувати всі нормативно-правові акти у електронному вигляді. Прошу підтримати. Це економія бюджетних коштів, економія часу і взагалі правильне рішення для прискорення нашої роботи », – сказав Федоров під час засідання.

У своєму Telegram- каналі Міністр цифровий трансформації прокоментував постанову, зазначивши, що це останній крок до відмови від паперу усередині Кабміну.