Ізраїль знімає карантинні обмеження «вихідного дня» і з 16 серпня відновить авіасполучення

В Ізраїлі Комісія з боротьби з коронавірусів прийняла рішення про ослаблення карантинних заходів в країні, які діяли в вихідні дні. Зокрема, це стосується роботи магазинів і торгових центрів по суботах. Також влада ухвалила рішення відновити міжнародне авіасполучення з 16 серпня.

Про це повідомляє Newsru.co.il.

Таке рішення Комісії має підтримати уряд Ізраїлю. Повідомляється, що карантинні обмеження будуть вводитися в країні лише в «червоних» і «помаранчевих» зонах, де зафіксовано високий показник захворюваності коронавірусів. У «зелених» містах буде дозволено проведення культурно-мистецьких заходів на відкритому повітрі.

При цьому прем’єр-міністр Беньямін Нетаньяху заявив, що в разі погіршення ситуації, в країні буде введена повна карантин.

Нагадаємо, в липні уряд Ізраїлю істотно посилив карантин через різке зростання захворюваності коронавірусів. Серед обмежень була введена заборона на роботу магазинів, ТЦ, басейнів, бібліотек, музеїв та інших туристичних об’єктів з 17:00 п’ятниці до 5:00 неділі. Крім того, закрили бари, нічні клуби, спортзали, готелі і літні табори.

Джерело: