Іван Ургант зробив пародію на Лукашенка з автоматом в ефірі головного російського каналу

Ведучий програми «Вечірній Ургант» Іван Ургант зробив пародію на відео, де Олександр Лукашенко разом сином виходить в бронежилетах, касках і з автоматами. Такий пародією провідний відкрив новий сезон програми в п’ятницю, 4 вересня.

Відео з’явилося на офіційному YouTube-каналі передачі.

У ролі Лукашенко виступив сам Ургант. Сина Лукашенко – Миколи – зобразив співведучий «Вечірнього Урганта» Дмитро Хрустальов.

Ургант і Хрустальов виходить в студію з іграшковими автоматами, по дорозі вітається зі співробітниками. На Урганта кепка і вуса як у Лукашенка, Хрустальов одягнений в каску і бронежилет. По дорозі він вимовляє ті ж слова, що і Лукашенко на тому самому відео.

Зокрема, він говорить про «щурів», які розбіглися (так Лукашенко називав учасників акцій протесту), називає глядачів «красенями» (так Лукашенко звертався до співробітників правоохоронних органів), а із залу ведучому відповідають «Ми з вами до кінця» (так Лукашенко відповідали бійці спецназу).

«Ми розіграли для вас фрагмент чудового вірша Михайла Таніча« Папа може, тато може все, що завгодно », – каже Ургант в кінці репризи.

Джерело: