Ірина Верещук стане кандидатом в мери Києва від «Слуги народу» – джерела

Найбільш імовірним кандидатом на висунення в мери Києва від партії «Слуга народу» є Ірина Верещук. Про це «Країні» повідомили джерела з політичної сили.

Остаточно з кандидатом повинні визначитися сьогодні ввечері, 16 липня на засіданні фракції.

Экс-городской голова Равы-Русской может баллотироваться в мэра Киева от

Сама Ірина Верещук охарактеризувала «Стране» ситуацію так:

«Я не коментувала, коли говорили, що я не потрапляю навіть в похибка, також і коли говорили, що я фаворит, тому що мова йде про оціночних сужениях. У мене немає підстав вважати, що я фаворит або що я лузер. Сьогодні відбудеться засідання фракції Слуга народу, де пройде презентація програм кожного з кандидатів. Потім голосування від депутатів, підрахунок голосів. Виходить, що кому депутати віддають перевагу, той кандидат і отримує один бал. Другий бал дає президент, а третій соціологія, я не знаю результат цих досліджень, але сподіваюся, що у мене не менше, ніж у інших кандидатів ».

Вибори міського голови Києва, як і інші місцеві вибори, призначені на 25 жовтня 2020 року.

Довідка:

Ірина Верещук (рід. 30.11.1979 р Рава-Руська, Львівська область) – народний депутат України IX скликання (з 29 серпня 2019) від партії «Слуга народу» (№ 29 у списку). Представник Кабміну у Верховній Раді України з 4 вересня 2019 року по 15 листопада 2019 року. Член парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони, голова підкомітету з питань державної безпеки і оборони.

У 2010-2015 роках міський голова Рави-Руської на Львівщині.

Джерело: