«Інтер» покаже прем’єру ювілейного концерту Наталії Валевської

У неділю, 19 липня, о 06:20 на «Інтері» – телепрем’єра ювілейного шоу Наталії Валевської «Палала», присвяченого 15-річчю творчої діяльності співачки.

Рівно 15 років тому, в 2005 році, Наталія Валевська стала переможницею проекту «Шанс» на телеканалі «Інтер». Це переломна подія в її житті, адже в один момент вона стала відомою не тільки в Україні, а й за її межами. «До цього проекту я була маленьким артистом в маленькому містечку, а після« Шансу »знайшла величезну популярність! Адже «Інтер» дивляться в усьому світі, – розповідає співачка. – Тому я рада, що концерт, присвячений моєму творчому ювілею, першими побачать саме глядачі «Інтера» – каналу, з якого для мене все починалося ».

В ювілейному концерті прозвучать популярні хіти артистки, нові композиції і переспіви улюблених народних пісень. На глядачів чекають яскраві номери, унікальні декорації, світлове шоу і спецефекти – Наталія Валевська навіть з’явиться на сцені у вигляді … голограми! Підготовка до цього концерту тривала більше року, а сама співачка виступила також як співпродюсер шоу. «Щоб показати глядачам дійсно якісне шоу, нам довелося задурити, – каже Наталя. – Ми брали для цього концерту все найкраще. Наприклад, в декораціях використовували не цілісний екран, а розсувний. Таку складну технологію часто використовують світові зірки ».

Наталя Валевська також буде дивувати шанувальників несподіваними образами. Спеціально для шоу «Палала» артистка шила унікальні костюми. «Не було жодного придбаного наряду – ми все створювали з нуля з найскладніших лекалами, розробленим дизайнерами, – розповідає співачка. – На виготовлення костюмів пішло кількох місяців. Наприклад, щоб пошити спідницю з зображенням Лас-Вегаса – мого улюбленого міста, – навіть створювали тканину з ексклюзивним принтом ». Правда, через особливості деяких нарядів і їх ваги Наталії довелося відмовитися від багатьох танцювальних трюків і підтримок.

Зате артистка влаштувала масштабний танцювальний флешмоб під пісню Let’s Dance. «Де б я не виступала з цією композицією, завжди разом зі мною під неї починають танцювати навіть самі стримані глядачі, – розповідає артистка. – Вважаю, що танці – це хороша терапія для скидання негативу ».

Не обійдеться і без дуетів. На глядачів чекає чуттєве виконання пісні «Нам не жити одне без одного» – Наталія Валевська заспіває її разом з Владом Ситником. «Цей твір відрізняється від пісень з мого репертуару, – каже співачка. – Але воно привнесло душевність в цей концерт. Після виступу глядачі в залі обдарували нас з Владом щедрими оплесками ».

Також в концерті Наталії Валевської на сцену вийдуть інші колеги і друзі артистки – Ірина Білик, Наталя Бучинська, Діма Коляденко, Михайло Грицкан, М’ята, а також переможці українських та міжнародних шоу талантів.

Не пропустіть ювілейне шоу Наталії Валевської «Палала» – у неділю, 19 липня, о 06:20 на телеканалі «Інтер».

Джерело: