Харків, що опинившися в червоній зоні, не стане зупиняти транспорт, закривати магазини і ресторани

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов звернувся до жителів міста у зв’язку з його попаданням в червону карантинну зону. Чиновник розповів, як це відіб’ється на житті Першої столиці.

Пост про це Терехов опублікував в своєму Фейсбук.

«Сьогодні Харків увійшов в так звану червону карантинну зону, що має на увазі введення додаткових обмежень, в тому числі і зупинку роботи громадського транспорту. Відповідально заявляю наступне. Транспорт працюватиме в повному обсязі, як і працював: метро, ​​наземний електротранспорт, маршрутні таксі міська влада зупиняти не будуть », – повідомив заступник Кернеса.

Потім він закликав харків’ян відповідально поставтеся до дотримання масочного режиму і соціальної дистанції, а правоохоронців – не перекладати на водіїв громадського транспорту контроль за кількістю пасажирів і тим самим допомогти Харкову не залишитися без громадського транспорту.

«Я також впевнений в тому, що в даній економічній ситуації ми не маємо права закривати ринки, продовольчі магазини, ТРЦ (крім розважальних зон), заклади громадського харчування, торгового і побутового обслуговування. При цьому ми, харків’яни, повинні розуміти і жорстко вимагати один від одного дотримання масочного режиму і соціальної дистанції », – ще раз нагадав Терехов.

Скриншот из Фейсбук Игоря Терехова

 

Джерело: