Губернатора Кіровоградської області спіймали на хабарі

Голову обласної державної адміністрації та співробітника ОДА спіймали при отриманні хабара. Чиновники хотіли 1,8 мільйона гривень. У сумці, яку їм передали, було 250 тисяч.

Про це повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро України.

У повідомленні НАБУ не вказувалися прізвища фігурантів, але за інформацією ряду видань йдеться про колишнього голову Кіровоградської області Андрія Балон, звільнення якого було погоджено на сьогоднішньому засіданні уряду.

Чиновники в змові запропонували керівнику регіонального відділення одного з органів державної влади в області дати їм хабар в 1,8 млн. Грн в обмін на те, що вони не будуть заважати його деятельності.По інформацією слідства перший транш в 100 тис. Грн чиновники ОДА отримали в червні 2020 року, що зафіксовано в матеріалах слідства. Під час передачі другого – в 250 тис. Грн – викриті на гарячому.

«Голови ОДА та його пособника, посадова особа цієї ж ОДА, затримали в порядку ст. 208 КПК України. Зараз правоохоронці проводять невідкладні слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх обставин скоєння злочину », – підсумували в НАБУ.

Сумка взятки губернатору

Джерело: