Грошовий місячний календар: Як поводитися з фінансами у вересні

Вересень – відмінний місяць для залучення грошей. Багатьом знакам Зодіаку вдасться добре заробити або заощадити з великою вигодою. У деяких в зростання підуть регулярні доходи. Астрологи впевнені: щоб все це точно сталося, важливо звертатися з фінансами строго так, як радять Зірки.

У цьому матеріалі ми розповімо читачам «Країни», коли у вересні інвестувати і робити великі покупки, просити про підвищення, давати і брати в борг, починати збирати на мрію, примножувати доходи, а коли слід бути обережними з фінансами, щоб не стати жертвою аферистів.

Місячний календар грошей на вересень 2020

Існують сприятливі дні і несприятливі дні для підтримки і поліпшення матеріального добробуту. Найкращі з них для зручності читачів ми виділили жирним шрифтом.

1 вересня. Місяць у Водолії сприятиме підведенню фінансових підсумків за все літо, перерахунку грошей. Також найбільш вдалий час, щоб зафіксувати майбутні доходи і розподілити витрати на весь місяць.

2 вересня буде повний місяць. У цей день не варто давати або брати в борг.

3-8 вересня. Протягом зазначених днів Зірки не радять вкладати гроші в нові проекти і бути обережними з уже наявних. Існує ймовірність опинитися у фінансовій піраміді. Головний астрологічний рада на ці шість днів – бути дуже уважними з грошима, стежити, куди ви витрачаєте кожну копійку. Не спокушай акціями, знижками. Якщо ж вам будуть пропонувати «дуже вигідні умови» нав’язливо, то відразу припиняйте розмову.

9-10 вересня. Місяць в Близнюках обіцяє два перспективних дня з точки зору залучення фінансів. 9 вересня ви можете сміливо давати в борг своїм друзям і близьким. А 10 вересня за необхідності можете позичати самі, це стосується в тому числі великих сум.

11-14 вересня. Час, призначений для скорочення фінансової активності. Гроші витрачайте мінімально, незважаючи на те, що на цей період випадають субота і неділя. Щодо додатково заробітку також слід бути обережними – співпрацюйте тільки з перевіреними людьми.

15-16 вересня. У ці два дні можете сміливо говорити з керівником про підвищення – і на посаді, і в зарплаті. Підготуйте детальну аргументацію, чому в цьому є необхідність – можливо, доведеться відповісти на уточнюючі питання керівника. Тим, хто шукають нову роботу, також має пощастити – погоджуйтеся на співбесіди в цей період.

17 вересня буде молодик. Інвестиції в бізнес, середні і великі покупки, участь в лотереях і акціях, робота з важливими фінансовими паперами і звітністю – все це плануйте саме на 17 вересня. Також саме час починати збирати на мрію. Але напередодні ввечері не забудьте попросити у Всесвіті і Зірок те, що вам потрібно найбільше.

18-22 вересня. Протягом цих днів можете в звичному кількості витрачати гроші на свої потрібні. Ще в зазначений період вдалим виявиться придбання подарунків – як іншим, так і самому собі.

23-24 вересня – відмінний час для потужного ривка у вересні. Якщо ви докладете зусиль, то непогано заробите. Але Зірки будуть висвітлювати шлях тільки працьовитим і самим старанним.

25-28 вересня. В даний період можуть чекати незаплановані витрати. Постарайтеся мати на них близько 10% від свого щомісячного доходу. Не факт, що їх доведеться витратити, але вони обов’язково повинні бути «про запас». Покупки, в необхідності яких ви не впевнені на 100%, не купуйте.

29-30 вересня. Знову підвищена увага до витрат. Якщо у вас будуть просити гроші на покупки, не приймайте спонтанних рішень, а відкладіть їх на пару днів. Не давати і не брати в борг.

Джерело: