Гороскоп на жовтень. Що чекає в цьому місяці всі знаки Зодіаку?

Жовтень такий різний місяць для різних знаків Зодіаку. Одних чекає гармонія і спокій, інших гойдалки емоцій і складні часи.

Читайте гороскоп на цей місяць.

Овен (21.03 – 20.04)

Овни в жовтні можуть прийти до того, щоб знизити життєвий темп. Це не означає, що вони будуть діяти, навпаки, це допоможе переосмислити цінності, набратися сил і надалі допоможе бути більш продуктивними.

У першій половині місяця можливі труднощі в спілкуванні з іншими, а ось після 15 жовтня ваші здібності в комунікації будуть на висоті. Це буде час сприятливий для побачень, ділових переговорів, корисних зв’язків.

Телець (21.04 – 20.05)

Тельці в першій половині місяця можуть вести себе непослідовно – то загорятися якоюсь ідеєю, то відставляти всі плани. Це призведе до того, що в результаті ви ні в чому не просунетеся. Можливо, так на Тельців буде впливати осіння хандра.

У другій половині жовтня можливі дрібні неприємності і непорозуміння на роботі. Також посилиться ваш вплив на оточуючих і ви без зусиль зможете підштовхнути їх до того, щоб вони надходили, як вам потрібно.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Близнюкам в жовтні потрібно буде зосередитися на найважливіших поточних справах, інакше ви так і не доведете їх до кінця. Також в цьому місяці у вас є всі шанси визначити свою головну мрію і почати шлях до неї.

У другій половині місяця самотні Близнюки можу закрутити яскравий роман з якоюсь публічною особою. В цілому ж для цього знака Зодіаку на перший план вийде не особиста, а громадська життя.

Рак (22.06 – 22.07)

У цьому місяці Ракам потрібно буде стежити за своїми словами, оскільки загостриться ризик конфліктів з вашими близькими і колегами по роботі. Якщо ви навчитеся слухати не тільки себе, кількість гострих моментів помітно зменшиться.

У жовтні в Раків загостриться інтуїція, прагнення до новизни, ваша здатність до творчості і креативу. Це допоможе вам приймати нестандартні, цікаві рішення, які змінять життя на краще.

Лев (23.07 – 23.08)

У жовтні Львів чекають приємні моменти, пов’язані зі спілкуванням з вашими коханими і близькими людьми. Також в цьому місяці можуть початися якісь серйозні зміни, які змінять ваше життя. Це може бути зміна роботи, місця проживання, початок або кінець сімейного життя.

Якщо ви свідомо зважилися на великі зміни, то головне, щоб вони не були продиктовані негативними емоціями. Вибирайте шлях надихаючий і наповнює вас, а не мета зі страху або втечі.

Діва (24.08 – 23.09)

У цьому місяці не бажано робити дорогі покупки, особливо, якщо вони вибиваються з вашого бюджету. З обережністю ставитеся до того, щоб брати кредити або позичати в борг. Краще зосередитися на тому, щоб упорядкувати фінанси і жити за коштами.

Для Дів, які будуть проживати своє власне життя, не орієнтуючись на приклади інших, жовтень в цілому вдасться спокійним і вдалим. Що стосується особистого життя, то жовтень подарує багато позитивних емоцій тим, хто в парі, а ті, чиї відносини були під загрозою, не зможуть утримати їх.

Терези (24.09 – 23.10)

Початок місяця принесе Терезам фінансовий прибуток і приємні подарунки. Можливі дрібні неприємності, але вони не залишать сліду в вашому житті. В особистому житті не передбачається змін. Навряд чи вам захочеться підкорювати нові вершини, але тільки тому, що вас і так все влаштовує. Це дуже розумно, тим більше, що місяць не буде сприятливий для різного роду авантюр.

В цілому жовтень для Терезів буде наповнений гармонією і хорошими подіями. Осіння апатія – це не про вас.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

На початку жовтня Скорпіонів може вибити з колії втома і апатія від новин і нескінченних візитів. Повернути сили допоможе лімітоване спілкування з тими, з ким вам дійсно приємно спілкуватися. У другій половині місяця ви можете спробувати себе в якійсь новій сфері, вас захоплять експерименти.

У жовтні здатність Скорпіонів радувати свою кохану людину буде на висоті, йому надовго запам’ятаються ваші приємні сюрпризи. У самотніх представників цього знака змін на особистому фронті не передбачається.

Стрілець (23.11 – 21.12)

У жовтні Стрільці можуть зіткнутися з тим, що будуть бачити викривлену картину реальності і виходячи з цього приймати рішення, які потім вам здадуться необачними. Можуть загостритися страхи, ревнощі. Самотні Стрільці можуть зв’язати себе відносинами з тим, хто виявиться зовсім не таким, як уявлялося.

В цілому краще перечекати несприятливий період, не починати нові проекти, з обережністю приймати кардинальні рішення. В кінці місяця можуть відбутися події, які відкриють вам очі на те, що відбувається.

Козеріг (22.12 – 20.01)

У жовтні Козероги можуть зіткнутися з ненадійністю людей. Ті, хто обіцяв допомогти, зникнуть або ж нададуть «ведмежу послугу». Однак, ви можете покладатися на себе. В цьому випадку місяць принесе вам фінансову стабільність, професійні досягнення.

В особистих стосунках багато чого буде залежати від вашого терпіння і тактовності. Самотні Козероги можуть зав’язати стосунки, правда, не виключено, що потім виявляться приховані проблеми.

Водолій (21.01 – 20.02)

У Водоліїв жовтень пройде досить активно. Вони будуть на піку цілеспрямованості. Їх вроджена креативність стане в нагоді не тільки на роботі, але і внесе нові нотки в дружніх або любовних відносинах. Протягом місяця збережеться ризик стати жертвою шахраїв, тому прислухайтеся до своєї природної мудрості.

На особистому фронті у цьому місяці обійдеться без драм і потрясінь. Не виключено, що ви привернете чиюсь увагу, коли самі того не усвідомлюючи, дасте привід сподіватися на романтичні відносини.

Риби (21.02 – 20.03)

Риби можуть відчути, що в жовтні почався складний період в житті. Накопичаться невирішені питання, проблеми, агресія. Можливо, доведеться знизити свої фінансові витрати. Місяць може принести перепади емоцій. Самотні Риби можуть зацікавитися людиною, який до них байдужий.

Але з другої половини місяця поступово почнеться підйом і Риби знайдуть в собі сили і бажання йти далі.

Джерело: