Гороскоп на вересень 2020 року

Пропонуємо читачам найточніший гороскоп на вересень 2020 року для всіх знаків Зодіаку. Перший осінній місяць обіцяє бути динамічним і результативним. Звичайно, не обійдеться без труднощів, проте більшість зможуть їх вирішити.

З 10 вересня до 14 листопада Марс буде перебувати в ретроградном положенні, що характеризується занепадом сил і недоліком енергії для деяких знаків Зодіаку. Навряд чи нові проекти чекає успішний старт, а реакцією на труднощі може стати нервозність і невдоволення. Однак успіх буде на боці тих, хто збирається закрити колишні борги.

Юпітер з 12 вересня і Сатурн з 29 вересня, навпаки, повертаються до звичного ходу. Якщо додати до цього молодика 17 вересня і осіннє рівнодення 22-го, то знаки Зодіаку чекає насичений подіями місяць.

Овен (21.03 – 20.04)

У вересні кар’єра вийде на перше місце в житті Овнів. Але вже через тиждень-два рутина може добряче набриднути і змусити представників знака меншестаранно ставитися до обов’язків. Захочеться все залишити і сховатися подалі від сторонніх очей. В кінці місяця Овнів можуть чекати нові знайомства та цікаві зустрічі.

Телець (21.04 – 20.05)

Гороскоп на вересень передбачає Тельцям приємні подарунки долі. Ви зможете навчитися діяти максимально дипломатично, якщо перестанете ігнорувати ідеї і інтереси партнерів. Надмірні витрати стануть результатом вашої недалекоглядності.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Для Близнюків вересня стане місяцем розслаблення. Сімейним Близнюкам потрібно більше часу проводити наодинці з близькими. Ви зможете скинути з себе все літні тривоги і не думати про недозволені питаннях. Період буде вдалим для оформлення спадщини та дозволу фінансових суперечок.

Рак (22.06 – 22.07)

Зірки радять Ракам попрацювати над невпевненістю і скутістю, яка заважає влаштувати особисте життя. Постарайтеся вести себе ввічливо та спокійно з новим знайомим. Період стане успішним для активних і творчих Раков. Таким представникам місяць обіцяє ідилію у відносинах з коханим.

Лев (23.07 – 23.08)

Вересень принесе масу позитивних емоцій Левам, однак можуть з’явитися проблеми зі здоров’ям. Зірки запевняють, що зодіакальним представнику необхідно уважно поставитися до раціону, подумати про отримання консультацій та проведення ряду медичних процедур.

Діва (24.08 – 23.09)

Всі інтереси Дев у вересні будуть пов’язані з сім’єю і вихованням дітей. Щоб досягти успіхів у стосунках з близькими, займіться питаннями благоустрою будинку. Але діяти доведеться максимально практично і економно.

Ваги (24.09 – 23.10)

Вересень порадує Терезів зустрічами з друзями та добрими знайомими. Багато що із запланованого в цьому місяці втілиться в життя. Це вдалий період для переговорів з владою або соціальними службовцями, вирішення юридичних питань.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

На початку вересня Скорпіонам потрібно переглянути методи вашої роботи і взаємовідносин з партнерами. Період підходить, щоб розірвати рутинні і неплідно зв’язку. Друга половина місяця буде сприятливим періодом для додаткових можливостей заробітку.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Перші дні осені будуть насиченими в плані спілкування, як в особистому, так і професійній сфері. Уже в середині вересня з’явиться можливість завести знайомства з високопоставленими спонсорами. Реалізація нових проектів зажадає багато сил і подарує масу вражень, від яких буде захоплювати дух.

Козеріг (22.12 – 20.01)

У Козерогів може спостерігатися плутанина в службових питаннях і дрібні неприємності з транспортом. В середині місяця складеться ситуація невірного розподілу фінансів. Зірки застерігають вас від прийняття важливих рішень. Краще відкласти поїздки за кордон і рекламні заходи.

Водолій (21.01 – 20.02)

У Водоліїв у вересні очікується масштабний успіх в усіх напрямках життя, якщо вони проявлять витримку, спокій і концентрацію. Вересневе молодик відкриє перед вами перспективи в матеріальному відношенні. В середині місяця можна очікувати того, що ще в минулому місяці здавалося недосяжним – заохочення від начальства.

Риби (21.02 – 20.03)

У вересні Риби можуть необачно відкрити коханій людині свої справжні бажання, наважившись заявити про готовність перейти на новий рівень відносин. Головне – дочекатися чітких підтверджень і готовності від протилежного боку. Запасіться терпінням і не форсує події.

Джерело: