Гороскоп на серпень 2020. Що чекає все знаки Зодіаку в останній місяць літа?

Серпень підготував багатьом представникам Зодіаку приємні сюрпризи, пов’язані з поїздками і знайомствами, а також великими фінансовими операціями. Фінал літа буде успішним і в плані професійного росту для тих, хто розуміє важливість людського фактора в будь-якому бізнесі.

Пропонуємо гороскоп на серпень 2020 року.

Овен (21.03 – 20.04)

Овни в серпні будуть не проти зміцнити свій соціальний статус. Їм захочеться бути на виду, відвідувати світські заходи, проявляти активність у віртуальному світі. Однак така популярність може негативно вплинути на особисте життя і привести до сварки з близькими.

Телець (21.04 – 20.05)

Схоже, що серпень відчуває Тельців на міцність, коли підкидає представникам знака любовні романи, замішані на жарких пристрастях, які позбавляють можливості раціонально мислити. Кінець літа також зажадає від вас пильної уваги до фінансових справах.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Усі починання, початі в серпні, будуть мати успіх і нарешті змусять Близнюків припинити сумніватися в собі. Головне – правильно підібрати надійну команду і уникати спілкування з тими, у кого поперек горла стають ваші досягнення.

Рак (22.06 – 22.07)

Серпня може значно змінити на краще життєві обставини Раков, якщо трохи знизити навантаження і заглибитися в себе. Саме час зараз зрозуміти свою пріоритетну мету і почати активно йти до неї.

Лев (23.07 – 23.08)

У серпні у Львів може круто змінитися життя – цей місяць подарує і пристрасть, і любов, і матеріальний успіх, і міцну дружбу. Вам залишиться тільки стежити, щоб перемоги не привели до надто завищену самооцінку.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам захочеться присвятити серпня сім’ї і домашнім справам. Все буде складатися досить мирно і гармонійно, якщо Дівам не захочеться заглибитися в самокопання і не шукати виворіт у всьому.

Ваги (24.09 – 23.10)

Для Терезів серпня пройде НЕ подієво, проте не матиме неприємних наслідків. Це гарний час для того, щоб взяти відпустку, привести особисті відносини в порядок, підняти самооцінку і професійний авторитет.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіони проведуть серпень мультизадачности і постановці нових планів. Можливо, це змусить вас переглянути свій повсякденний уклад. В кінці місяця вдалими будуть справи, а лише ті, за які ви візьметеся з чистою душею.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Зірки говорять про те, що серпень стане для Стрільця місяцем переоцінок. Вас чекає успіх в тому випадку, якщо ви проявите властиві вам сміливість і рішучість. У робочих справах – задумайтеся про тих, хто працює з вами в загальній «упряжці», і ні в якому разі не зазнавайтеся.

Козеріг (22.12 – 20.01)

У серпні зірки радять Козерогам зайнятися своїми фінансами. Тим більше що період вдасться одним з кращих для грошових справ. Пора зійти зі стежки стабільного спокою і простоти. Починайте діяти. Серпня також хороший час, щоб пожити для себе і насолодитися кожною хвилиною.

Водолій (21.01 – 20.02)

У Водоліїв в серпні буде достатньо часу і сил, щоб розчистити будь-які «авгієві стайні». Використовуйте останній літній місяць, щоб навести лад у думках і справах. Проаналізуйте коло близьких друзів і отсейте тих, в кого бачите виключно споживацьке ставлення до себе.

Риби (21.02 – 20.03)

Рибам варто використовувати серпень, щоб приготуватися до важливих і приємним змін в особистому житті. Метаморфози торкнуться і професійну сферу.

Джерело: