Головний лікар Тернопільської області в розпал епідемії покинув свій пост

Глава обласного управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Володимир Богайчук заявив, що звільнився.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook в понеділок.

«Я хотів би повідомити про те, що я подав у відставку з посади начальника управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації. Таке рішення я прийняв ще раніше, але у зв’язку з тим, що почалася пандемія коронавіруса, я змушений був його відкласти. Спасибі всім, хто зі мною працював », – сказав у відеозверненні Богайчук.

Однак чиновник не уточнив, чому саме зараз вирішив піти на такий крок.

https://www.facebook.com/100000253595618/videos/3688084784543272/?extid=NLyajnhlfMcG2hPo

Примітно, що за кілька днів до цього Багайчук, кажучи про ситуацію з коронавірусом, заявив, що «ми маємо наслідки ігнорування протиепідемічних заходів, в тому числі органами місцевого самоврядування, які послаблювали на своїй території карантин, проводили масові заходи, виводили людей на пікети» .

Також він додав, що наразі в області є 184 апарату ШВЛ, тому при масових надходженнях хворих в стаціонар, медики не зможуть надати їм адекватну допомогу.

За інформацією МОЗ, на 14 вересня в регіоні зафіксовано 9234 випадки COVID-19, за минулу добу – 352 нових. Вчора 13 вересня в області було виявлено 225 хворих. Це найбільші показники в Україні.

Джерело: