Глава TikTok Кевін Майер подав у відставку після погроз Трампа заблокувати додаток

Головний виконавчий директор китайської соціальної мережі TikTok Кевін Майер пішов у відставку після трохи більше трьох місяців перебування на цій посаді. Причиною такого рішення стало підписання президентом США Дональдом Трампом виконавчого указу, що передбачає заборону використання TikTok на території країни, якщо власник соцмережі компанія ByteDance не продасть активи американської компанії протягом 90 днів.

Про це пише Financial Times з посиланням на джерела.

Про своє рішення покинути пост Майер повідомив співробітникам TikTok і компанії ByteDance Ltd у четвер, 27 серпня. Тимчасово виконуючим обов’язки CEO стане Ванесса Паппас, яка відповідає за діяльність компанії в США.

«Я розумію, що роль, яку я на себе прийняв, включаючи управління глобальними операціями TikTok, буде виглядати абсолютно по-іншому в результаті дій адміністрації США з метою добитися продажу американського бізнесу», – написав Майер в листі для співробітників.

Майер очолив TikTok в травні, перейшовши в компанію з Walt Disney Co., де він був керівником стрімінгового напрямки Disney +.

Джерело: