Глава «помаранчевої» Полтави провів мітинг проти посилення карантину

У Полтаві пройшла акція протесту проти посилення карантинних заходів, в якій взяли участь представники малого та середнього бізнесу. Організатором акції виступив в.о. мера міста Олександр Шамота.

Про це повідомила прес-служба Полтавської міськради в суботу, 10 жовтня.

Як повідомляється, учасники акції вимагали, щоб в Україні, і в Полтаві зокрема, не вводили жорсткий карантин. Закриття підприємств, підприємств торгівлі та харчування, спортивної індустрії та навчальних закладів люди вважають не тільки недоцільним кроком уряду, але і таким, який може привести до стрімкого падіння економіки, відзначається в повідомленні.

Протесты в Полтаве. Фото: Шамота в Facebook

«Зупинка підприємств і закриття міста остаточно доб’є економіку Полтави і країни в цілому», – заявив в.о. мера Полтави Олександр Шамота, який виступив організатором акції.

Протесты в Полтаве. Фото: Шамота в Facebook

Говорячи про акції на своїй сторінці в Facebook, градоначальник заявив, що учасники акції не заперечують необхідність введення санітарних заходів.

«Звичайно, ми не заперечуємо проти елементарних санітарних заходів як носіння маски, миття і дезінфекція рук, і соціальна дистанція. Тому кожна з галузей делегувала по 10 своїх представників, які озвучили свою позицію і своє ставлення до тих заходів, які сьогодні нав’язує нам держава. Але локдаун нічого не дає. Ізоляція нічого не дає. Ми бачимо, що обіцяного імунітету до коронавирусной інфекції немає, в Полтаві, Чернівцях та по всьому світу все більше фіксують випадків повторного зараження людей, а це значить, що до нього не буде вакцини. А це в свою чергу означає, що будь-які заходи, спрямовані на зупинку економіки і роботи людей неефективні – ми не зможемо утримувати людей по домівках вічно », – підкреслив Шамота.

Протесты в Полтаве. Фото: Шамота в Facebook

Крім того, він додав, що після весняного карантину тільки в Полтаві більше 74 млн недовиконання бюджету, а рівень безробіття досяг рекордної позначки з 2000 років. За словами секретаря міської ради, такі цифри з’явилися через те, що ряд підприємств не змогли відновити роботу і закрилися назавжди. Постраждали від карантину насамперед заклади торгівлі, представники ринків і індустрії краси.

«І хочу нагадати – після виборів наше дорогий парламентський монобольшінство підняло на 30% вартість опалення, Так на які бабки люди повинні платити комуналку завтра, якщо їх залишать без роботи сьогодні?», – сказав Шамота.

Також глава Полтави повідомив, що вже сьогодні Міносвіти і науки готує пакет документів, за якими навчальні заклади по всій країні повинні піти на канікули в передвиборний тиждень. А після канікул їх планують перевести на повне дистанційне навчання до березня 2021 року, відзначається в повідомленні.

Пост Шамоты в Facebook

Пост Шамоты в Facebook

Джерело: