Глава Держміграційної служби розлучився з дружиною заради «дівчинки з собачкою із Уханя»

Глава Держміграційної служби Максим Соколюк розповів, що розлучився з дружиною після того, як завів роман з Анастасією Зінченко, відомої як «дівчинка з собачкою із Уханя».

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Багато людей не зрозуміли, і придумують різні версії – так, я подав на розлучення в квітні, і з серпня вже розлучився», – написав він.

Соколюк расстался с женой после романа с Зинченко

Нагадаємо, українка Анастасія Зінченко, яка в лютому не могла вилетіти з китайського Ухань через собаку, складається у відносинах з главою Держміграційної служби України Максимом Соколюк. При цьому виходячи з декларації чиновника, він перебуває у шлюбі з дружиною Юлією Соколюк, з якої у них є двоє дітей.

У неділю, 6 вересня, керівник Держміграційної служби опублікував у своєму Facebook пост, присвячений знайомству з Анастасією Зінченко. За словами Соколюка, все почалося з його дзвінка дівчині, яка на той момент не могла евакуюватися з Ухань.

Як повідомляла «Країна», українка Анастасія Зінченко, яка в лютому не змогла вилетіти на батьківщину з китайського Ухань через собаку і тільки недавно повернулася в Херсон, змогла потрапити в Україну через Білорусь.

Джерело: