Генеральним продюсером забороненого в Україні телеканалу RTVI став Сергій Шнуров

Шнуров тепер формуватиме сітку мовлення одного з російських каналів. Скріншот з відео
Фронмтен російської групи «Ленінград», актор і телеведучий Сергій Шнуров став генеральним продюсером каналу RTVI. На новій посаді він буде працювати над «об’єднанням мільйонів російськомовних людей в усьому світі через загальний культурний концепт».

Про це йдеться в повідомленні прес-служби каналу.

У RTVI відзначили, що спільна робота зі Шнуровим, сумарний обхват особистого You-Tube-каналу якого перевищує 1,7 млрд переглядів, – важливий крок у розвитку каналу. Пропозиція музикантові зробив власник RTVI Мікаель Ісраелян.

«Ми вивчили кращі практики і прийняли рішення створити нову посаду, запропонувавши співпрацю саме Сергію, давно відомому як в Росії, так і за кордоном. Сергій часто відвідує країни з високою концентрацією російськомовного населення і чудово розуміє менталітет живуть за кордоном. Ми впевнені, з приходом Сергія RTVI зможе знайти свою нову унікальну інтонацію і оригінальний контентний вигляд », – прокоментував призначення Ісраелян.

У найближчих планах каналу – активний розвиток на Західному узбережжі США, а також посилення присутності в Грузії, Вірменії та Європі. Зараз RTVI віщає в 53 країнах світу, а загальний охоплення мультиплатформенного медіа становить 225 млн.О новій роботі висловив свою думку і сам Шнуров.

«Протягом усього життя я працюю з збірним образом російського людини. Тема нашого особливого світогляду була завжди в центрі моєї уваги. У своїй творчості я прагнув зберегти зв’язок між носіями нашої культури і мови. Приєднавшись до команди RTVI, я планую розвивати майданчик для обговорення всіх найгостріших і найактуальніших питань міжнародного порядку, що безпосередньо впливають на життя співвітчизників по всьому світу », – сказав співак.

З новим призначенням RTVI завершила реформування своєї команди топ-менеджерів. Шнуров займеться в ній створенням і просуванням неновостних продуктів, формуватиме загальну креативну стратегію розвитку і сітку мовлення, займеться оновленням і просуванням бренду каналу.

RTVI (розшифровується як «Русское міжнародне телебачення», до 2002 року – «НТВ-Інтернешнл») – міжнародний російськомовний телеканал. Він віщає на країни СНД. Протягом 18 років його дивилися і в Україні. Але 6 вересня 2018 року Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення заборонила йому вести мовлення через порушення законодавства. Основні претензії зводилися до поширення інформації, що має ознаки заперечення державного суверенітету і територіальної цілісності України.

Джерело: