Газопровід, що вибухнув в Чабанах відновили

Фахівці ліквідували відновили після вибуху газопровід в Чабанах Київської області. Тепер ремонтна бригада повинна ізолювати трубу для захисту від корозії і засипати траншею.

Про це в четвер, 17 вересня, інформує прес-служба Оператора ГТС України.

Повідомляється, що станом на 14:00 четверга, на ділянці газопроводу КЗУ-1 (Київ – Західна Україна-1) в Київській області проведено всі основні роботи після розгерметизації.

«Поточний стан ремонту дозволяє говорити про ліквідацію критичних наслідків інциденту», – йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби ДМС, на місці події цілодобово працюють ремонтні бригади, аварійно-відновлювальні роботи йдуть згідно з графіком.

«На даний момент змонтовані всі 38 метрів нового трубопроводу і проведена дефектоскопія зварних стиків, яка показала позитивні результати. Зараз йде підготовка поверхні труби для влаштування ізоляційного покриття, яке використовується для захисту від корозії », – додали в Оператора ГТС.

У компанії відзначили, що газопровід КЗУ-1 відновлено для подачі газу в штатному режимі. Для остаточної ліквідації наслідків вибуху в найближчі дні будуть проведені земляні роботи, такі як засипка траншеї, рекультивація і відновлення родючого шару грунту.

В ГТС відзначили, що перервав з постачанням газу українським споживачам немає.

Взорвавшийся в Чабанах газопровод восстановлен - Оператор ГТС. Фото: Оператор ГТС

Джерело: