Франція оголосила максимальний рівень терористичної загрози через атаки мусульман

У зв’язку з трагічними подіями в Ніцці, де біля церкви обезголовили жінку і закололи чоловіка, і в Авіньйоні, де невідомий напав на поліцейських, у Франції оголосили максимальний рівень терористичної загрози.

Про це з посиланням на прем’єр-міністра Франції Жана Кастекса повідомляє BFMTV.

Кастекс назвав напад в Ніцці варварським. Також він подякував поліцейських, які затримали нападника.

«Відповідь уряду буде твердим, негайним і безжальним. План буде доведений до максимального рівня по всій країні », – заявив він.

За словами Кастекса, у цього плану є три рівні: найнижчий «пильність», другий – «ризик атаки», коли загроза висока, і найвищий – «атака». Останній може бути активований в разі неминучої загрози терористичного акту або відразу після нападу.

Крім того, прем’єр додав, що президент Франції Еммануель Макрон скликає на п’ятницю, 30 жовтня, Рада національної оборони. Також завтра французький лідер у другій половині дня відправиться до собору Нотр-Дам в Ніцці, де трапився трагічний інцидент.

Нагадаємо, сьогодні, 29 жовтня, у французькому місті Ніцці відбувся напад в храмі. Чоловік, озброєний ножем, поранив трьох людей. Одного він обезголовив. Другого заколов на смерть. третє