Forbes назвав найбільш успішних російських знаменитостей до 40 років. У топ-5 увійшли Бузова і Єгор Крід

Авторитетний американський журнал Forbes оприлюднив черговий знаковий рейтинг. Експерти журналу склали рейтинг 40 найуспішніших російських діячів культури, моди і спорту у віці до 40 років

Про це повідомляється на сайті російської версії журналу.

Так, в список увійшли відомі особистості, чий дохід становить не менше $ 1 млн на рік. Враховувався також рівень популярності, який залежить від згадки в ЗМІ та соціальних мережах, запитів в інтернеті і числа передплатників в Instagram і YouTube. Середній вік учасників рейтингу – 32 роки.

Топ-5 найуспішніших діячів культури, моди і спорту до 40 років:

Боєць Хабіб Нурмагомедов
Телеведуча і співачка Ольга Бузова
Співак Єгор Крід
Хокеїст Олександр Овечкін
Телеведуча Ксенія Собчак
Крім того в поточному році в рейтинг увійшли п’ять новачків. З них 9-е місце зайняв хокеїст Артемій Панарін, 12-е місце, тенісист Данило Медведєв, 15-е – співачка Zivert, 21-е – репер Morgenstern, 37-е – резидент Comedy Woman Катерина Варнава.

Відзначається, що ще шестеро зірок повернулися з рейтингів 2010-2018 років. Йдеться про боксера Сергія Ковальова (22-е місце), футболістів Федора Сміливий (28-е) і Олександрі Головіні (32-е), актора Данила Козловського (35-е) і репер Noize MC (38-е).

Також до списку увійшли Тіматі, Баста, Діма Білан, Поліна Гагаріна, Сергій Лазарєв, Артем Дзюба, Євген Малкін, Ірина Шейк, Анастасія Івлеева, Little Big, Юрій Дудь, Гарік Харламов, Сергій Ковальов, Карен Хачанов, Wylsacom, Марія Шарапова, Елджі , Семен Слєпаков, Емін Агаларов, Михайло Галустян, Аліна Загитова, Олександр Головін, Олександр Петров, Мот, Наталія Водянова, Іда Галич і Данило Трифонов.