Екс-радника губернатора Полтавської області затримали на хабарі в 40 000 доларів

У Полтаві затримали на хабарі в 40 000 доларів Максима Ратнера, колишнього радника голови Полтавської ОДА, який раніше також вимагав від керівників госагропредпріятій 10% від прибутку з врожаю.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу «112 Україна».

Співробітники Державного бюро розслідувань (ДБР) затримали Ратнера біля будівлі ОДА. Як повідомляється, раніше екс-радник відповідав за агропромисловий комплекс (АПК) і займав посаду в Департаменті агропромислового розвитку Полтавської ОДА.

За інформацією ЗМІ, Ратнер знайомився з керівниками державних агропідприємств області і вимагав від них десятину від прибутку з врожаю.

Офіційне повідомлення про діяльність Ратнера міститься на сторінці Хорольської райдержадміністрації від 31 березня. Так, райдержадміністрація тоді повідомила, що в ході робочої поїздки Хорол відвідали радник голови ОДА Максим Ратнер і заступник начальника Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Палій. Тому принаймні до 31 березня Ратнер ще був радником губернатора Олега Сінегубова.

Після чого губернатор заявив, що затриманий на хабарі на даний момент не є його радником.

«Максим Ратнер не є моїм радником. Ще в березні він написав відповідну заяву. Однак з огляду на те, що Ратнер раніше був моїм радником на громадських засадах, я особисто буду контролювати, щоб всі винні були покарані », – сказав Синегубов.

Джерело: