Екс-начальник з групи «Нафтогазу» нарахував собі і колегам 1,7 млн гривень незаконних премій – МВС

Колишній керівник підприємства, яке заснувало НАК «Нафтогаз» підозрюється в розтраті 1,7 мільйона гривень. Ці гроші були виплачені в якості премій, понад 900 тисяч з них отримав сам чиновник.

Про це в суботу, 29 серпня, інформує прес-служба міністерства внутрішніх справ.

«Злочинну« схему »розтрати та заволодіння коштами підприємства, що входить до групи НАК« Нафтогаз України »викрили слідчі Головного слідчого управління, оперативники Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції», – йдеться в повідомленні.

Цю «схему» організував сам начальник підприємства. У період з 2018 по 2019 рік на підставі виданих ним наказів були безпідставно виплачені премії на суму 1,7 млн ​​грн, з яких понад 960 тис. Гривень – безпосередньо директору компанії.

«Поліцейські зібрали достатньо доказів причетності чиновника до розтрати і заволодіння коштами компанії», – стверджують правоохоронці.

У п’ятницю, 28 серпня, колишньому директору структурного підрозділу Національної акціонерної компанії слідчі Головного слідчого управління Нацполіціі повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

В даний час тривають слідчі і процесуальні дії.

Бывший глава компании из группы "Нафтогаза" подозревается в растрате 1,7 миллионов гривен. Скриншот: МВД Украины в Фейсбук

Джерело: