Екс-директор Жовтневого палацу в Києві піде під суд через махінації з орендою

Колишній директор київського Міжнародного центру культури і мистецтв Федерації профспілок України (Жовтневого палацу) оформив договір оренди з однією з громадських організацій на площу, менше фактичної. Через це центр недоотримав понад 500 тисяч гривень, що і привернуло увагу столичної прокуратури.

Про це в п’ятницю, 24 липня, інформує прес-служба відомства.

«Згідно з матеріалами слідства, обвинувачений, зловживаючи повноваженнями директора Міжнародного центру уклав з одним із громадських організацій договір оренди приміщень загальною площею 941 кв.м. При цьому, згідно з актом перевірки і планом БТІ, фактична площа орендованих приміщень склала більше 1400 кв.м », – йдеться в повідомленні.

Таким чином, в результаті протиправних дій екс-директора установи, центр недоотримав платежів від оренди приміщень на суму понад 500 тисяч гривень.

У свою чергу прокуратура вже направила в суд обвинувальний акт стосовно колишнього директора центру за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364-1 КК України. Тепер йому може загрожувати покарання у відео позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Экс-директор Октябрьского дворца в Киеве пойдет под суд из-за махинаций с арендой. Скриншот: Прокуратура Киева

Джерело: