Дворічну дитину в Києві госпіталізували з алкогольною інтоксикацією

У Києві дворічну дівчинку довелося госпіталізувати в стані алкогольної інтоксикації після посиденьок мами з подругами на кухні.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіціі Києва.

«Ми встановили, що жінка разом з сусідами на кухні гуртожитку вживала спиртні напої. Її малолітня дочка перебувала поруч і випила алкоголь. Коли дитині стало погано, сусіди викликали лікарів. Ми відвідали лікарню і дізналися, що після отримання першої медичної допомоги дівчинці стало краще і зараз його здоров’ю нічого не загрожує », – розповіли представники ювенальної поліції.

За невиконання обов’язків по вихованню дітей матері загрожує штраф в розмірі від 850-до 1 700 гривень. Також соціальні служби тепер будуть контролювати ситуацію в родині і регулярно відвідувати її за місцем проживання.

Нагадаємо, в Миколаєві лікарі намагаються врятувати 15-річну дівчину, яку без свідомості знайшли на території школи в стані алкогольної коми. Так, на території школи №10 на вулиці Південній знайшли без свідомості 15-річну дівчинку, яку кинули тікають друзі. Правоохоронці приїхали на місце після повідомлення про незаконне розпиванні спиртних напоїв дітьми на території навчального закладу.

Джерело: