Двох учасників заворушень в Нових Санжарах засудили до п’ятирічного терміну

Двоє учасників масових заворушень в Нових Санжарах на Полтавщині в лютому 2020 року засуджені судом до п’яти років позбавлення волі з випробувальним терміном на один рік. Про це повідомляється на сайті Новосанжарського райсуду.

Як встановив суд, засуджені брали участь в мітингах в Нових Санжарах 20 лютого 2020 року, протестуючи проти розміщення в медцентру Нацгвардії України «Нові Санжари» українців і іноземців, евакуйованих з китайського міста Ухань, для проходження карантину. Близько 19:00 мітинги переросли в масові заворушення і зіткнення з правоохоронцями.

«П. і К., нехтуючи чинним загальноприйнятими правилами і нормами поведінки в суспільстві, активно протидіяли представникам влади, із застосуванням предметів, використовуваних як зброї, а саме киданням каменів і цегли в співробітників правоохоронних органів, тим самим перешкоджали організованою колоні автобусів, які перевозили евакуйованих з КНР громадян і супроводжувалися службовими автомобілями правоохоронних органів з проблисковими вогнями », – йдеться в повідомленні.

В результаті дій засуджених та інших учасників заворушень, кримінальні виробництва щодо яких виділені в окремі виробництва, і невстановлених на поточний момент осіб, п’ятеро поліцейських отримали тілесні ушкодження різних ступенів тяжкості.

«Вирок суду направлено до Єдиного державного реєстру судових рішень (справи № 542/534/20, № 542/488/20). Судові рішення не вступили в законну силу », – вказують у суді.

Джерело: