Дві найяскравіші моделі Global Fashion Space представили українські бренди на Ukrainian Fashion week

Всупереч пандемії в Мистецькому Арсеналі відбувся традиційний Ukrainian Fashion week, але в цьому році саме престижний захід світу моди в країні вирішили провести в незвичайному форматі NO SEASON Season – актуальної концепції позасезонних. Це дозволило дизайнерам представити свої колекції минулого і нового сезону.

Міжнародне агентство Global Fashion Space на UFW 20 презентували одні з найбільш затребуваних моделей – Олена Феофанова і Аманда Ироанья. Витончена блондинка і ефектна брюнетка брали участь в показах молодого українського дизайнера FRBTK, українських модних брендів Arutiunova і Zharko.

Анна Пронічкіна, керівник компанії Global Fashion Space, задоволена тим, як її підопічні відпрацювали на такій знаковій події, як Ukrainian Fashion week:

«Радує, що найпрогресивніші українські дизайнери вибирають нас, щоб заявити про свої нові колекції.

Зі свого боку ми завжди гарантуємо професіоналізм наших моделей, оскільки з нами працюють тільки найкращі дівчата, і до них завжди звернено особливу увагу публіки.

Учасниця проекту «Топ-модель по-українськи» Оленочка Феофанова викликала фурор в луці з прозорою маскою, представляючи нову колекцію «Вільна» від дизайнера Катерини Жарикова, яка підтримує напрямок sustainability шляхом використання незвичайних природних фактур, матеріалів і органічних аксесуарів.

Красуня Аманда Ироанья блищала в жовтому костюмі на показі дніпропетровського дизайнера Анни Арутюнової, яка при створенні колекції сезону весна-літо 2 021 надихнулася пристрасними танцями – фламенко, пасадоблю і танго ».

Співзасновниця компанії GFS Світлана Пронічкіна так охарактеризувала захід UFW 20: «Підводячи підсумок Ukrainian fashion week, хочеться відзначити, що мода в Україні не стоїть на місці, з’являються нові імена з цікавим баченням стилю, а вже сталі дизайнери дивують креативними образами і незабаром зможуть конкурувати з західними брендами. А наше агентство Global Fashion Space готове презентувати унікальні українські колекції на кращих подіумах Європи і світу! ».

Нагадаємо, міжнародне модельне агентство Global Fashion Space заснувала сумчанка-супермодель Ганна Пронічкіна.

 

Джерело: