Дощі почнуть покидати Україну: очікується потепління

У понеділок, 13 липня, на північному сході України пройшли сильні зливи: у Харкові, наприклад, зафіксували абсолютний добовий максимум опадів. Уже в середу, 15 липня, циклони та фронти, які викликали негоду, почнуть поступово залишати територію країни.

Про це в Facebook повідомила синоптик Наталія Діденко.

«Отже, потужні опади відсуваються, залишаючи на завтра, 15 липня, тільки невеликі, максимум помірні дощі на північному сході України, на півночі, плюс Вінницька область, Черкаська і Кропивницький з районами. Невеликі локальні дощі також можливі в середу на Волині, Рівненщині та в Карпатах », – написала Наталя Діденко.

За її словами, в решті регіонів буде сухо і сонячно: антициклон Yoann витіснить дощі. Температура повітря трохи підніметься – завтра очікується + 21 … + 26 градусів, на півдні до + 26 … + 28 градусів, на крайній півночі місцями + 18 … + 20 градусів.

У Києві 15 липня істотних опадів не ожідается.Температура повітря підвищиться до більш комфортних +23 градусів.

Надалі, протягом тижня, потепління триватиме, в більшість областей України температура підніметься до + 23 … + 29 градусів, тільки в західних областях переважатиме погода відчутно свіже: + 19 … + 24 градуси.

Прогноз погоды на 15 июля. Скриншот Facebook-страницы Натальи Диденко

Карта погоды на 15 июля.  Facebook-страница Натальи Диденко

Джерело: