Директора київського музею Вітчизняної війни звинуватили в крадіжці грошей на потреби АТО

Неабиякі інтриги розгорілися в музеї Великої вітчизняної війни в Києві. Як ми дізналися з власних джерел в МВС, все почалося з того, що колишній юрисконсульт музею і ветеран-афганець Олег Дурбалов звинуватив свого начальника – директора музею Івана Ковальчука в крадіжці. І не чогось, а крадіжці на пожертв на армію.

А саме колишній правознавець музею стверджував, що за розпорядженням директора на площах державної установи встановили рухому скарбничку для збору коштів на українську армію і АТО. Однак юрист музею стверджував що гроші з цієї рухомої скарбнички нібито регулярно розкрадалися директором музею і ні на які потреби АТО і армії не направлялися.

За цим фактом столична поліція ще в січні цього року завела кримінальну виробництво за статтею 190 КК України – Шахрайство. Але, мабуть, розслідування йшло не дуже активно, так як сам директор музею дізнався про таку заяву і звинувачення на свою адресу від колишнього підлеглого відносно недавно і відразу ж написав зустрічну заяву в поліцію про завідомо неправдивому повідомленні про злочин і вимагає притягти наклепника до відповідальності.

Тепер поліції належить все ж розібратися, куди йшли гроші з музейної скарбнички, яку регулярно наповнювали готівкою численні відвідувачі популярного в Києві музею Великої вітчизняної війни.

Джерело: