Депутата Черкаської міськради затримали за організацію вбивства заступника мера міста

Правоохоронці затримали депутата Черкаської міської ради за організацію замовного вбивства заступника мера міста, який пропав учора.

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора у четвер, 16 липня.

«Під процесуальним керівництвом прокурорів офісу Генерального прокурора слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань спільно з оперативними працівниками Служби безпеки України викрили та затримали депутата Черкаської міської ради за організацію умисного вбивства заступника міського голови міста Черкас (ч. 1 ст. 14, П. 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України) », – йдеться в повідомленні.

Як встановило слідство, один з депутатів Черкаської міськради через особистий конфлікт з заммера Черкас і з корисливих мотивів, за грошову винагороду організував його умисне вбивство. Для цього він знайшов посередника, якому доручив підібрати виконавця вбивства і сплатив йому задаток.Во час спецоперації правоохоронці зімітували вбивство заступника міського голови і після передачі грошей затримали його організатора.

Фото задержания депутата. gp.gov.ua

Фото задержания депутата. gp.gov.ua

Нагадаємо, раніше мер міста Анатолій Бондаренко на сторінці в Facebook повідомив про зникнення свого заступника Юрія Ботнара. За його словами, вчора, 15 липня, він пішов на зустріч, після чого його телефон недоступний і на даний момент про його місцезнаходження нічого не відомо.

Джерело: