ДБР викликало Богдана на допит через інтерв’ю з Гордоном

У четвер, 10 вересня, Державне бюро розслідувань (ДБР) викликало екс-главу Офісу президента Андрія Богдана, який вчора в чотиригодинному інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону зробив ряд провокаційних заяв, на допит в якості свідка. В даний час, йому вже направили повістку.

Про це інформує прес-служба відомства на своїй сторінці в Facebook.

У ГБР відзначили, що 9 вересня Богдан оприлюднив інформацію про нібито наявність домовленостей з російськими посадовими особами щодо статусу Криму, розповів про авіасполучення з Росією, обмін полоненими і ряді інших домовленостей, непередбачених законами і нормативно-правовими актами або іншими директивами Верховного головнокомандувача Збройних сил України.

\

«З огляду на суспільну значущість порушених питань, слідчі Державного бюро розслідувань запрошують Андрія Богдана для проведення слідчих дій та перевірки озвучених ним фактів в якості свідка», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Андрій Богдан вчора дав інтерв’ю Дмитру Гордону, в яких зробив багато цікавих заяв. Він розповів про те, що у деяких співробітників Офісу вельми теплі відносини з лідером «Європейської солідарності» Петром Порошенко. Богдан також сказав, хто може стати наступним президентом України. Після цього екс-глава Офісу президента заявив, що покинув Україну.

Джерело: