«Чорні, що ви тут робите?» П’ятеро п’яних витягли африканських студентів з таксі в Києві

На проспекті Гонгадзе біля житлового будинку сталася бійка зі стріляниною за участю темношкірих людей.

Як інформує портал «Київ оперативний», причиною, за словами постраждалих, став їх колір шкіри. Постраждалі – студенти КІСІ з Демократичної Республіки Конго. Їх було три людини. За їх словами, вони вийшли з аптеки. Викликали таксі, щоб їхати додому.

Коли сіли в автомобіль служби Bolt – до автомобіля підлітали 5 осіб і з криками «чорні, что ві тут робіте», дістали їх з автомобіля і почали бити.

Потім хтось почав стріляти в повітря, місцеві люди викликали поліцію, «скінхеди з Рівненської області» почули наближення спецсигналів і втекли.

Поліцейські з підрозділу поліції охорони, під час проведення пошуків нападників, знайшли в лісі компанію молодих людей, яке дуже голосно і бурхливо обговорювали те, як «покарали приїжджих» і як розбили скло.

Всі затримані були в нетверезому стані. Нічого розумнішого не придумали і сказали, що ніколи не бачили людей з таким кольором шкіри і вирішили таким чином вирішив познайомитися з ними.

Співробітники слідчо-оперативної групи налаштовані рішуче і кажуть, що дуже схоже на те, що хтось із «скінхедів» поїде в ізолятор, згідно зі ст 208 КПК України.

Джерело: