Число користувачів соціальних мереж – більше половини населення Землі. Найбільша аудиторія у Facebook

До липня 2020 року аудиторія соціальних мереж склала 3,8 мільярдів чоловік. Це більше половини населення планети, яке зараз офіційно одно 7,75 мільярдів.

Такі дані наведені у звіті, підготовленому компаніями We Are Social і Hootsuite.

Також в документі наводяться дані про кількість власників мобільних телефонів та інтернету. Так, мобільники є у 5,19 мільярдів чоловік (це 67% населення земної кулі).

З 2019 року активна аудиторія інтернету зросла більш ніж на 9%. Зараз вона становить 4,54 мільярда чоловік (59% від всіх, хто живе).

Що стосується соцмереж, то найпопулярнішою платформою є Facebook, який використовують 2,4 млрд осіб на місяць. Друге місце займає YouTube, аудиторія якого складає більше 2 млрд користувачів в місяць. А на третьому місці WhatsApp з 1,6 млрд чоловік. Найбільший приріст користувачів у Instagram: вперше їх число перевищило 1 млрд осіб.

При цьому потрібно враховувати, що більшість соціальних мереж забороняють реєстрацію особам до 13 років. Це означає, що 65% людей, що мають право використовувати соцмережі, мають профілі в інтернеті.

У дослідженні стверджується, що в середньому користувачі використовують соціальні мережі 6 годин 43 хвилини в день. Це менше, ніж в минулому році, на 3 хвилини. Більшість користувачів – чоловіки, їх частка становить 55%.

Инфографика использования соцсетей и интернета

Джерело: