Чи буде кабіна для голосування людей з температурою. У ЦВК розповіли про місцеві вибори в умовах карантину

Центральна виборча комісія розробила алгоритм проведення місцевих виборів 25 жовтня. Для виборців з симптоматикою або температурою 37,2 готові надати окрему кабіну для голосування за рекомендацією МОЗ, однак заборонити людині з ознаками ГРВІ або через хворобу не можна.

Про це повідомив член ЦВК Сергій Постівий на Донбас Медіа Форум, пише УНІАН.

«У рекомендаціях для МОЗ ми пропонували, що в таких випадках доцільно організувати роботу в комісії таким чином, щоб відокремити окремо в цьому ж приміщенні кабіну для голосування, де голосували б люди з такою симптоматикою. Після чого всі контактні зони повинні належним чином протиратися після кожного такого виборця », – пояснив член ЦВК.

При цьому фізична дистанція, що є карантинним вимогою, може не збігатися з положенням про розміщення спостерігачів, тому зараз вирішують питання про внесення змін до цієї постанови. Крім того, ЦВК буде рекомендувати не проводити всередині приміщень ніяких публічних заходів за участю самих кандидатів.

Пропускати в приміщення виборців будуть в контрольованому кількості – не більше трьох осіб у одного столу і за наявності захисних засобів. При цьому, за словами Постівого, є два випадки для скасування виборів. І це не карантин, а введення воєнного стану або надзвичайного стану.

Джерело: