Червона зона COVID-19: Франківськ відкриє школи і садки, незважаючи на рішення Києва

З 14 вересня в Івано-Франківську відкриються школи і дитячі сади, незважаючи на віднесення міста до «червоній» зоні через показники захворюваності COVID-19.

Джерело: Facebook-сторінка міського голови Руслана Марцінківа

Пряма мова: «З понеділка наступного тижня дитячі сади і школи в місті Івано-Франківську відкриються в будь-якому випадку …

З наступного понеділка, незважаючи на рішення Києва, наші діти підуть в дитячі сади і школи, тому що вони мають право на повноцінне навчання ».

Деталі: Марцінків сподівається, що в четвер влада перегляне зонування і Франківськ виявиться не в червоній зоні, однак школи з 14 вересня в місті відкриються в будь-якому випадку, тому що є відповідне рішення міської ради.

Також міський голова повідомив, що зараз на стаціонарах у Франківську перебуває 305 осіб, з них – 241 міських жителів.

У реанімації центральної міської клінічної лікарні перебуває 11 пацієнтів, на кисні – 45, на ШВЛ – 1.

Загалом померли з COVID-19 84 людини з Івано-Франківська, захворіли на COVID-19 3384 чоловік у Франківській ОТО.

Цьому передувало: 3 вересня державна комісія ТЕБ та НС затвердили нові зони епідемічної небезпеки COVID-19 – з 7 вересня в «червоній зоні» будуть: міста Тернопіль, Бережани, Чортків і 7 районів Тернопільської області; Івано-Франківськ, Коломия, Калуш і 2 райони Івано-Франківської області; міста Біляївка, Ізмаїл та Болградський район Одеської області; місто Дубно і Костопільський район Рівненської області; Великобурлуцький район Харківської області; місто Чернівці та 6 районів Чернівецької області; Бобровицький район Чернігівської області.

Джерело: