Через негоду десятки населених пунктів України залишилися без електрики: є постраждалі

Складні погодні умови 17-18 жовтня привели до знеструмлення 43 населених пунктів у Чернігівській, Донецькій і Кіровоградській областях; в Кропивницького двох постраждалих від негоди госпіталізували.

Джерело: повідомлення ДСНС

Деталі: Рятувальники зазначають, що 17 і 18 жовтня в результаті ускладнення погодних умов (дощ, пориви вітру) через спрацювання систем захисту ліній електропередач знеструмлено 43 населених пункти в 3 областях, а саме: Чернігівська – 30, Донецька – 10 і Кіровоградська – 3 . До відновлення електропостачання залучено бригади обленерго.

Крім того, в результаті негоди на території Кіровоградської, Миколаївської та Київської областей пошкоджено дахи понад 140 будинків, повалені понад сто дерев і підтоплені 11 дворогосподарств.

На Миколаївщині в селах Воєводське, Благодатне, Рябоконове і Семенівка Арбузинського району в результаті поривів вітру частково пошкоджено покрівлі близько 40 будівель житлового сектора, 3 шкіл і дитячого садка. Повалено близько 60 дерев.

У ДСНС уточнюють, що в Кропивницького пошкоджені покрівлі більше 100 житлових будинків, повалено близько 50 дерев і підтоплено 4 домогосподарства. Роботи з відкачування води завершені. Рятувальники встановили також пункт обігріву.

А в селі Іванівка Новоукраїнського району на Кіровоградщині пошкоджено дах шкільного спортзалу на площі 600 м2.

Дослівно: «До лікувальних установ міста Кропивницький звернулося 3 особи, з яких 2 людини з незначними травмами госпіталізовані».

Українська правда