Через 1,5 року скарг під Черніговом вирішили спиляти березу, але все одно переплутали

Чернігівські комунальники півтора року не могли спиляти аварійну березу на прохання місцевого жителя. Коли вони приїхали на місце, то спиляли інше дерево і поїхали.

Про це пише Сусіді.City.

За їх повідомленням, житель Корюківки в Чернігівській Петро Ортяшов поскаржився на комунальну службу. У його двору зросла береза, яка хилиться йому прямо у двір і під час вітру може зруйнувати частину споруди.

«У минулому році в березні 65-річний корюківчанін подав заявку до міськради, щоб спиляли дерево. Чекав півтора року. Нарешті в п’ятницю, 21 серпня, стало відомо, що дерево спиляти. Вимкнули світло, приїхали працівники КП «Благоустрій», – пише видання.

Комунальники спиляли безаварійний дерево біля його будинку, а струнку берізку біля будинку сусіда. А на його дереві лише трохи обрізали гілки. А друге пиляти не стали тому що у них була заявка тільки на одне дерево.

Петро Ортяшов хоче, щоб комунальники виправили свою помилку, перший заступник міського голови Олександр Савченко пообіцяв, що на початку вересня ситуацію виправлять.

Под Черниговом спилили не ту березу

Джерело: