Болгарія і Сербія підсилюють карантин через зростання числа тих, що заразилися коронавірусом

У Болгарії і Сербії у зв’язку з ростом числа нових випадків коронавірусу посилюють карантинні заходи, частина з яких була скасована в червні.

Про те, що в Болгарії знову закривають нічні клуби, а також забороняють глядачам присутнім на спортивних заходах з посиланням на міністра охорони здоров’я Кирила Ананьєва повідомляє Reuters.

Відзначається, що в країні після скасування більшої частини карантинних заходів почав збільшився приріст нових випадків коронавірусу. Тепер в країні обмежать участь в громадських зборах 30 особами.

Нічних клубах і дискотеках дозволять працювати на свіжому повітрі, але при заповнювання в 50% та обов’язкове соціальне дистанціювання. Весілля, шкільні випускні і інші громадські збори зможуть відбуватися за участю не більше 30 чоловік як в приміщенні, так і на вулиці.

«Ми вважаємо, що цих заходів буде достатньо, щоб зупинити тенденцію зростання. Збільшення числа випадків пов’язано зі шкільними випускними і масовими зборами людей в одному місці », – сказав Ананьєв.

Прем’єр-міністр Сербії Ана Брнабіч оголосила нові карантинні заходи для Белграда, повідомляє сербський телеканал РТС.

Там заборонили проводити публічні збори більше 10 чоловік в приміщенні і на вулиці. Крім того, в установах можуть знаходитися не більше однієї людини на чотири квадратних метрів. Закладам заборонено працювати з 21:00 до 06:00, для відкритих майданчиків і садів – це з 23:00 до 06:00 ранку.

Нагадаємо, що раніше Чорногорія оголосила про перемогу над коронавірусом, а тепер  вирішила повернутися до жорсткого карантину.

Джерело: