Блогер записав відео із закликом дотримуватися карантину і через шість годин помер від коронавірусу

Блогер зі Словаччини Йозеф Кметя записав відеозвернення, в якому закликав людей дотримуватися карантинні обмеження. Через шість годин він помер від коронавірусу.

Про це повідомляє «Радіо Свобода» на своїй сторінці в Twitter.

У відео блогер розповів, що жертвами Covid-19 стають ні в чому не винні люди і закликав серйозно ставиться до пандемії і дотримуватися карантинні обмеження і використовувати засоби індивідуального захисту.

Під час відео Йозеф Кметя важко дихав, насилу вимовляв слова і кашляв. Він попросив передплатників побажати йому сил і удачі, а після відео його забрала машина швидкої допомоги. Помер чоловік через шість годин у лікарні, причиною смерті став коронавірус. Йому було 47 років.

“Любі друзі! Ніколи не потрапляйте під вплив людей, які не вірять в коронавірус, і їм подібним. Живим прикладом того, що таке Covid-19, є я. Я був би дуже радий, якби ви нарешті всіх тих людей, які не вірять і вважають, що коронавірус – це якийсь легкий грип, послали подалі. Тому що це неправда. В першу чергу жертвами вірусу стають невинні люди. Бережіть себе, не піддавайтеся впливу і обов’язково використовуйте засоби індивідуального захисту. Я не був людиною, який недооцінював би коронавірус і його наслідки “, – сказав він в своєму останньому повідомленні.