Бацька знову офіційно став президентом Білорусі

Сьогодні, 23 вересня, Олександр Лукашенко офіційно став президентом Білорусі. Церемонія в ці хвилини проходить у Палаці Незалежності в Мінську.

Про це повідомляють білоруські телеграм-канали.

Поклавши праву руку на Конституцію, Олександр Лукашенко виголосив присягу на білоруській мові. Потім він підписав акт про прийняття присяги, після чого голова Центральної комісії Білорусі з виборів і проведення республіканських референдумів Лідія Єрмошина вручила Олександру Лукашенко посвідчення президента Республіки Білорусь.

На церемонії інавгурації Лукашенка заявив, що кольорова революція в країні провалилася і він не має права кинути білорусів, «які пов’язали з державним курсом не тільки політичні уподобання, а й свою долю».

Лукашенко снова официально стал президентом Беларуси. Фото: РИА Новости

На інавгурації Лукашенка присутні кілька сотень людей – вищі чиновники, парламентарі, керівники ЗМІ і діячі науки, культури і спорту.

Лукашенко стал президентом Беларуси. Скриншот: TUT.by в Телеграм

Координаційна рада білоруської опозиції вже заявив про невизнання вступу на посаду Лукашенко і закликав білорусів до безстрокових акцій громадянської непокори.

Нагадаємо, що ще сьогодні вранці, 23 вересня, прес-секретар білоруського лідера Наталія Ейсмонт відмовлялася уточнювати, коли він офіційно почне свою нову каденцію.

«Можу поки сказати тільки, що ближче до часу інавгурації ми вам обов’язково повідомимо», – сказала Ейсмонт.

Джерело: